Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-03-23 11:18:33

kwiatko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Witam wszystkich

Witam wszystkich na pierwszym forum doktorantów wydziału BiOŚ. Mam nadzieję, że korzystanie z niego usprawni wymianę informacji pomiędzy doktorantami na Wydziale oraz spowoduje lepszą integrację.
W przyszłości chciałabym aby forum posłużyło również za bazę wymiany informacji o aktualnie prowadzonych badaniach przez każdego z nas, co pomogłoby w łatwy sposób nawiązywać współpracę i tworzyć nowe projekty.

O mnie:
Nazywam się Kasia Kwiatkowska, jestem doktorantką pierwszego roku w Instytucie Ekologii i Ochrony Środowiska. Dokładnie w Katedrze Zoologii Doświadczalnej i Biologii Ewolucyjnej. Zajmuje się głównie zagadnieniami hydrobiologicznymi, a w szczególności rzędem owadów Trichoptera - chruściki. Na ten czas tyle o moich zainteresowaniach naukowych

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia

Offline

 

#2 2012-03-23 14:04:43

Greta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witam wszystkich

Witam wszystkich, nazywam się Małgosia Połatyńska, podobnie jak Kasia jestem na pierwszym roku studium Ekologii i Ochrony Środowiska, aktualnie jestem w Katedrze Algologii i Mikologii, udzielam się także w Zakładzie Dydaktyki Biologii i Badania Różnorodności Biologicznej. Moja dziedzina to zoologia kręgowców, zainteresowania to ekologia, prawa zwierząt i trochę międzynarodowego prawa ochrony środowiska. Poza tym można ze mną pogadać o filmach, książkach fantastycznych, grafice, literaturze klasycznej i kulturze dalekiego wschodu.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2012-07-11 13:38:01

kwiatko

Administrator

Zarejestrowany: 2012-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witam wszystkich

Chciałabym serdecznie przywitać osoby, które w tym roku dołączyły do grona doktorantów Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Mam nadzieję, że na forum znajdziecie różne przydatne dla siebie informacje W razie wątpliwości czy jakichkolwiek pytań proszę pisać, dzwonić (4492), nachodzić mnie w pokoju (014) - w miarę możliwości będę do dyspozycji
Przez okres wakacji forum nieco stagnuje, ale mam nadzieję, że tuż po rozpoczęciu nowego roku akademickiego ruszymy ze stroną internetową i postaramy się stworzyć społeczność doktorantów BiOŚ, która w chwili obecnej istnieje w postaci małych grupek osób. Będziemy dążyć do płynnego przepływu informacji pomiędzy władzami uczelni, a doktorantami, a także zintegrowania studentów studiów III stopnia na naszym wydziale.
Pozdrawiam serdecznie.
Kasia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-sebn.pun.pl www.opcm.pun.pl www.klub-pingwina.pun.pl www.rusycystyka2010.pun.pl www.shamanking.pun.pl